کوکا کولا کیمیا علیزاده تکواندو مسابقه

کوکا کولا: کیمیا علیزاده تکواندو مسابقه سلامتی المپیک مصدومیت تاریخ کیمیا علیزاده

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات صدا و سیما و عادل فردوسی‌پور به حواشی تیم ملی دامن می‌زنند

پس از درخشش تیم ملی فوتبال در جام جهانی حرف و حدیث های بسیاری راجع به ماندن یا رفتن کی روش از تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران مطرح شده است و در حالی که مهدی ت

صدا و سیما و عادل فردوسی‌پور به حواشی تیم ملی دامن می‌زنند

صدا و سیما و عادل فردوسی پور به حواشی تیم ملی دامن می زنند

عبارات مهم : ایران

پس از درخشش تیم ملی فوتبال در جام جهانی حرف و حدیث های بسیاری راجع به ماندن یا رفتن کی روش از تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران مطرح شده است و در حالی که مهدی تاج، مدیر فدراسیون اعلام کرده سرمربی تیم ملی تا آخر جام ملت ها قراردادش را تمدید کرده ولی رسانه های خارجی به نقل از نزدیکان کی روش این عنوان را رد کردند و همین عنوان ابهاماتی را راجع به ادامه همکاری طرفین به وجود آورده است.

صدا و سیما و عادل فردوسی‌پور به حواشی تیم ملی دامن می‌زنند

در این میان کی روش نیز سکوت کرده و بامداد پنجشنبه پایتخت کشور عزیزمان ایران را به مقصد لیسبون پرتغال ترک کرد. با این شرایط بحث ادامه همکاری کی روش با فدراسیون فوتبال کاملاً مبهم هست. این در حالی است که جام ملت های 2019 آسیا کمتر از 6 ماه دیگر برگزار می شود و کشور عزیزمان ایران با تیم های عراق، یمن و ویتنام همگروه است.

محمود اسلامیان در خصوص عملکرد تیم ملی در جام جهانی به خبرنگار «ایران» می گوید: «میزان رضایت مردم خود نشان دهنده عملکرد خوب تیم ملی بود. تیم ملی با هدایت کی روش نتیجه های خوبی در روسیه کسب کرد ولی در راه آماده سازی مشکلاتی جهت تیم ملی به وجود آمد که این پرسشها تأثیر بسیاری در نتیجه های کسب شده است داشت.»

پس از درخشش تیم ملی فوتبال در جام جهانی حرف و حدیث های بسیاری راجع به ماندن یا رفتن کی روش از تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران مطرح شده است و در حالی که مهدی ت

مشاور عالی مهدی تاج و عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال ادامه می دهد: «حمایت هواداران تیم ملی در کشور عزیزمان ایران و حتی روسیه بسیار جالب توجه بود و چندین روز شاهد شور مردم در کشورمان حتی در کشور روسیه (میزبان جام جهانی) بودیم ولی متأسفانه در هنگام برگزاری جام جهانی بعضی حواشی به وجود آمد. در هنگام برگزاری بازی های تیم ملی بحث پیراهن میلاد محمدی مطرح شد که در بازی با اسپانیا سید مجید حسینی با پیراهن این بازیکن در زمین حاضر شد و متأسفانه مجریان صدا و سیما بارها به این عنوان حاشیه ای پرداختند، در حالی که به پرسشها مهم کمتر توجه می کردند و زیاد حاشیه ها را در نظر می گرفتند، حقیقتاً این عنوان ناراحت کننده بود.»

او در مورد چالش مهم فدراسیون فوتبال که بحث تمدید قرارداد با کی روش هست، بیان می کند:«بحث تمدید قرارداد فدراسیون با کی روش جدی است و مهدی تاج در ترکیه، پیش از شروع جام جهانی با کی روش مذاکره کرد و به توافق رسیده هست. توافقی که شفاهی صورت گرفته و تاکنون مکتوب نشده است ولی در این بین سرمربی تیم ملی خواسته هایی دارد که باید این خواسته ها برآورده شود.»

اسلامیان ادامه داد: «مهم ترین خواسته کی روش این است که پرسشها گذشته برطرف شود. تیم ملی با پرسشها زیربنایی روبه رو است و این عنوان را بارها اعلام کرده، مشکلاتی از جمله زمین تمرین، بازی های تدارکاتی و… که توقع کی روش برطرف این پرسشها هست. علاوه بر این بحث همکاری مربیان لیگ با کی روش و نظارت او بر تیم های پایه مطرح است که فدراسیون تلاش می کند زمینه همکاری مجدد با این سرمربی فراهم شود.»

صدا و سیما و عادل فردوسی‌پور به حواشی تیم ملی دامن می‌زنند

او ادامه می دهد: «در صدا و سیما بحث قرارداد مالی کی روش مطرح می شود و اینکه اگر مبلغ قرارداد کی روش را بین 80 میلیون ایرانی پخش کنند، به هر ایرانی چقدر می رسد! در صورتی که در کشورما افرادی هستند که با دلار دولتی پرسشها بسیاری جهت اقتصاد کشورمان به وجود آورده اند ولی صداو سیما این عنوان را در نظر نمی گیرند که عملکرد کی روش و تیم ملی چقدر باعث شور و نشاط در جامعه شده است است.»

مشاور عالی مهدی تاج و عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال بیان می کند: «متأسفانه به جای اینکه صدا و سیما کی روش و چند کارشناس را به تلویزیون دعوت کند تا این اشخاص در مورد مباحث مهم بحث کنند به حواشی می پردازد. در حاشیه تیم ملی مسائلی همچون بحث کی روش و برانکو به وجود آمد که این بحث نیزبارها در صدا و سیما مطرح شد در حالی که نباید این اتفاق می افتاد. عادل فردوسی پور، مجری برنامه 2018 با دعوت از بازیکنان تیم ملی از آنها در مورد این عنوان سؤال می کرد و خودش اعتقاد بود که نباید این برخورد صورت بگیرد و باید فضا آرام شود ولی بارها در مورد این عنوان از بازیکنان سؤال می کند و به این مسأله دامن می زند!»

پس از درخشش تیم ملی فوتبال در جام جهانی حرف و حدیث های بسیاری راجع به ماندن یا رفتن کی روش از تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران مطرح شده است و در حالی که مهدی ت

اسلامیان در مورد اخباری که در خصوص میل به دیگر کشورها جهت جذب کی روش منتشر می شود، می افزاید: «این اخبار جهت نخستین بار نیست که منتشر می شود و مسأله تازه و جدی ای نیست. کی روش طی این سال ها زحمات بسیاری جهت تیم ملی کشیده است که نتیجه آن هم عملکرد خوب تیم ملی در جام جهانی بود که حتی مورد تأیید مسئولان سیاسی کشورمان هم قرار داده شد و مسئولان سیاسی بعد از عملکرد تیم ملی خبر های تبریک منتشر کردند و منشتر شدن این خبر ها از تیم ملی حمایت کردند که این عنوان کاملاً دلگرم کننده بود.»

سرمربی تیم ملی دیروز در گفت و گویی اعلام کرد که قسمتی از وجودم در کشور عزیزمان ایران می ماند. این گونه به نظر می رسد که کی روش قصد دارد علی رغم تمایلش از تیم ملی برود. او در پاسخ به این سؤال که آیا کی روش تمایلی به ادامه همکاری با فدراسیون فوتبال دارد؟ می گوید: «دل کی روش با کشور عزیزمان ایران است و حقیقتاً او میل به دارد در کشور عزیزمان ایران بماند ولی متأسفانه مشکلاتی وجود دارد که به بعضی از این پرسشها اشاره کردم، از جمله این پرسشها برگزاری دیدارهای تدارکاتی و نظارت بر تیم های پایه است که این از خواسته های کی روش است.»

صدا و سیما و عادل فردوسی‌پور به حواشی تیم ملی دامن می‌زنند

او در ادامه به بحث حق پخش تلویزیونی اشاره می کند و می افزاید: «متأسفانه این عنوان کلوب های ما را گرفتار کرده و باعث شده است تا بخش شخصی وارد فوتبال نشود و تیم های پرسپولیس و استقلال با پرسشها مالی روبه رو باشند. در ماه های گذشته اخباری در مورد توافق مسئولان ورزش با مسئولان صداوسیما مطرح شد ولی متأسفانه این اخبار در حد حرف باقی ماند، به نظر می رسد که صداوسیما تمایلی به حل پرسشها فوتبال ندارد.»

مشاور عالی مهدی تاج و عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال در خصوص میل به وزیر ورزش به ادامه همکاری با کی روش بیان می کند: «خوشبختانه فدراسیون مستقل عمل می کند و دولت تنها نقش نظارتی در بحث فوتبال دارد. وزیر ورزش در مسیر آمادگی تیم ملی حمایت های خوبی از فوتبال داشت. او حتی به روسیه رفت و از تیم ملی حمایت کرد. وزارت ورزش میل به دارد که کی روش تا جام ملت ها در تیم ملی بماند ولی این عنوان را باید بدانیم که تیم ملی در جام ملت ها کار مشکل در پیش دارد.»

اسلامیان ادامه داد: «تیم های کره جنوبی و ژاپن در جام جهانی عملکرد خوبی داشتند و این نشان می دهد که این دو کشور بخوبی بر تیم های پایه سرمایه گذاری کردند. جهت رسیدن به جایگاه بالاتر باید تیم های پایه را تقویت کنیم که این عنوان از اهداف مهم فدراسیون است و حقیقتاً در تیم های پایه عملکرد خوبی داشتیم. متأسفانه پرسشها مالی باعث شد تا تاج در ترکیه خوابیدن شود و این عنوان بر اوج رفتن کیفیت روند آماده سازی تیم ملی تأثیرگذار بود.»

بازتاب

شرط های کی روش جهت ماندن در ایران

کارلوس کی روش پیش از سفر به پرتغال، در گفت و گویی که با کانال اطلاع رسانی تیم ملی فوتبال انجام داد، ضمن تقدیر از مردم کشور عزیزمان ایران بابت حمایت هایشان از تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در جام جهانی 2018، گفت هر نتیجه مثبتی که به دست آمده، حاصل زحمات گروهی شاگردانش بوده و مدیون همکاران خویش نیز هست. سرمربی پرتغالی تیم ملی کشور عزیزمان ایران افزود: ما حتی می توانستیم به عنوان سرگروه افزایش کنیم ولی حالا باید پاسخگوی از بین بردن مرحله اول مان باشیم. در هفت سال گذشته هر لحظه نسبت به برنامه های تیم ملی احساس تعهد کرده ام ولی مسئولان ورزش کشور عزیزمان ایران بعضی وعده ها را دادند که هرگز تحقق نیافت. قهرمانی در جام ملت های آسیا منوط به اجرای دقیق برنامه ها است و با زیر پا گذاشتن مجدد قول های قدیمی به جایی نخواهیم رسید. کی روش افزود: اگر قضایای قبلی تکرار شود و تعدادی از بازیکنان ما به سربازی اعزام شوند، من نمی توانم مربی موفقی جهت شما باشم. من اینک به اندازه مردم کشور عزیزمان ایران از از بین بردن تیم ملی ناراحتم و در عین حال از حضور در کشور عزیزمان ایران لذت برده ام. پیشنهاد تمدید همکاری به من یک افتخار است لیکن مایل بوده و هستم که در جام ملت های آسیا هم سرمربی کشور عزیزمان ایران باشم ولی باید مراقب چالش ها و پرسشها بود. فتح جام ملت ها به هیچ وجه ساده نیست و باید همه نیازها را تأمین کرد. اینک توقع مردم بسیار اوج رفته و اگر فقط به دنبال کارهای معجزه وار باشیم، به جایی نخواهیم رسید. نباید فردا بیدار شوید لیکن حتی امروز هم دیر هست. کی روش یک بار دیگر تأمین خواسته های فنی تیم ملی را شرط ماندن خود اعلام کرد و گفت شرح و ترسیم آینده در دست فدراسیون است.

روزنامه کشور عزیزمان ایران

واژه های کلیدی: ایران | همکاری | ایرانی | فوتبال | جام جهانی | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz