کوکا کولا کیمیا علیزاده تکواندو مسابقه

کوکا کولا: کیمیا علیزاده تکواندو مسابقه سلامتی المپیک مصدومیت تاریخ کیمیا علیزاده

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تصویر العمل سازمان‌ لیگ به برگزاری دیدار استقلال و پرسپولیس در آلمان

مسئول کمیته مسابقه های شرکت لیگ ضمن رد درخواست کلوب استقلال جهت برگزاری سوپرجام در کشور آلمان گفت: آنها می گویند برگزاری سوپرجام را به تعویق بیندازیم ولی امکان‌

تصویر العمل سازمان‌ لیگ به برگزاری دیدار استقلال و پرسپولیس در آلمان

تصویر العمل شرکت لیگ به برگزاری دیدار استقلال و پرسپولیس در آلمان

عبارات مهم : آلمان

مسئول کمیته مسابقه های شرکت لیگ ضمن رد درخواست کلوب استقلال جهت برگزاری سوپرجام در کشور آلمان گفت: آنها می گویند برگزاری سوپرجام را به تعویق بیندازیم ولی امکان پذیر نیست.

سعید فتاحی در گفتگو با مهر، راجع به پیشنهاد رضا افتخاری، مدیرعامل کلوب استقلال مبنی بر تعویق وقت و مکان برگزاری سوپرجام و انتقال این بازی به کشور آلمان گفت: کلوب استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران عنوان کرده است بازی را به تعویق بیندازید چون به ضرر دو کلوب و فوتبال کشور عزیزمان ایران هست. نظر ما با آنها متفاوت هست. سوپرجام بخشی از فوتبال است و بهتر است برگزار شود.

مسئول کمیته مسابقه های شرکت لیگ ادامه داد: البته در نامه ای که کلوب استقلال ارسال کرده است هیچ پیشنهادی راجع به برگزاری این بازی در کشور آلمان وجود ندارد. اگر با این پیشنهاد هم موافقت کنیم و همه چیز دست به دست هم دهد باید بگویم وقت کافی جهت برگزاری آن نداریم.

تصویر العمل سازمان‌ لیگ به برگزاری دیدار استقلال و پرسپولیس در آلمان

وی راجع به تعویق وقت اجرای دیدار بین استقلال و پرسپولیس در سوپرجام فوتبال باشگاهی کشور عزیزمان ایران اظهار داشت: می گویند نیم فصل برگزار کنیم که باید صراحتا بگویم امکان ندارد. سوپرجام را نمی توان آن موقع برگزار کرد.

واژه های کلیدی: آلمان | ایران | فوتبال | برگزاری | استقلال | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz