کوکا کولا کیمیا علیزاده تکواندو مسابقه

کوکا کولا: کیمیا علیزاده تکواندو مسابقه سلامتی المپیک مصدومیت تاریخ کیمیا علیزاده

گت بلاگز وب‌گردی جهت یک مدال بیشتر، با سلامتی این دختر بازی می کنند ، ما گفته بودیم کیمیا باید تکواندو را کنار بگذارد

پزشک و متخصص می گوید کیمیا علیزاده باید قبل از المپیک 2016 ریو ورزش را کنار می گذاشت.

جهت یک مدال بیشتر، با سلامتی این دختر بازی می کنند ، ما گفته بودیم کیمیا باید تکواندو را کنار بگذارد

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، کیمیا علیزاده بعد از کسب مدال برنز المپیک 2016 ریو روزهای بسیار مشکل را پشت سر گذاشت. ابتدا مصدومیت شدید، عمل جراحی و حالا یک بیماری نادر که به علت مبتلا شدن به آن چند روزی است در بیمارستان خوابیدن شده.

امیر عباس ضیایی دکتر و جراح عمومی در اینباره گفت: ما سال گذشته پرونده مصدومیت کیمیا علیزاده را بررسی کردیم. این اتفاق پیش از اعزام به المپیک افتاد. در آن وقت گفتیم این دختر نباید در جریان مسابقه های سنگین قرار بگیرد. حتی گفتیم او جهت مدت وقت کوتاهی هم شده است باید ورزش قهرمانی را کنار بگذارد. ولی فکر می کنید در فدراسیون تکواندو چه کسی به این حرف گوش داد؟ هیچکس. این دختر به المپیک رفت و مدال برنز گرفت. همه افتخار می کردند که مدال جهت بانوان به دست آمده و تاریخ سازی شده است هست. پرسش من این است که تاریخ سازی به چه قیمت؟ با کدام منطق و با کدام مجوزی کیمیا علیزاده به المپیک رفت تا با سلامتی اش بازی شود؟ گفتیم زانوی او مسئله دارد.

وی افزود: حالا او بیمار شده است هست. دقیقا در جریان نیستم ولی می دانم عضلات او دچار مشکلی شده است است که بنا به گفته یکی از همکارانم پیش از شروع مسابقه های جهانی علیزاده عوارض ابتدایی آن را مشاهده کرده بود. این خیلی بد است که یک ورزشکار به هر قیمتی باید در معرض سنگین ترین تمرینات و مسابقه ها قرار بگیرد.

جهت یک مدال بیشتر، با سلامتی این دختر بازی می کنند ، ما گفته بودیم کیمیا باید تکواندو را کنار بگذارد

ضیایی خاطرنشان کرد: کیمیا علیزاده 19سال زیاد ندارد. او باید تکواندو را کنار بگذارد. سلامتی او پیش از این در معرض خطر قرار گرفته هست. نباید این رویه ادامه پیدا کند.

منبع:جام جم

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: کیمیا علیزاده | تکواندو | مسابقه | سلامتی | المپیک | مصدومیت | تاریخ | کیمیا علیزاده

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz